
🔖23 червня адміністративною комісією при адміністрації Заводського району Миколаївської міської ради розглянуто 38 протоколів про адміністративні правопорушення відповідальність за які передбачена статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів).
📌За результатами розгляду по 3-м справам, враховуючи малозначність вчиненого адміністративного правопорушення, майновий стан порушників та обставини, прийнято рішення обмежитися усним зауваженням.
👉Накладено стягнення у вигляді штрафів на загальну суму 19 380 грн.





